Connect with us

Wiadomości

Suwałki Hip Hop Festiwal. Wystąpią: Paluch, Kaz Bałagane i Gruby Mielzky

Opublikowane

on

Młodzieżowa Rada Miasta Suwałki podczas spotkania z dziennikarzami poinformowała o organizowanym przez siebie koncercie „Suwałki Hip Hop Festiwal”. Ma to być odpowiedź na głosy młodych Suwalczan, których reprezentują, a którzy oczekują organizacji imprez z muzyką, której słuchają. Artystów dobrano na podstawie ankiety, którą MRM przeprowadziła w tym roku.

Biletowany koncert odbędzie się 9 grudnia 2022r. w hali Suwałki Arena. Wystąpią: Paluch, Kaz Bałagane i Gruby Mielzky. Będą tez lokalne supporty.

– Do organizacji tego koncertu przygotowywaliśmy się już od dłuższego czasu. W końcu udało nam się wypracować taki model wydarzenia, który jest możliwy do zrealizowania. Mamy nadzieję, że suwalska młodzież oraz młodzież z okolic chętnie weźmie udział w tej imprezie – powiedział Miłosz Berezecki, Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Suwałki.

Przeczytaj >>>

Suwalki.net.pl to serwis miejski miasta Suwałki. Każdego dnia znajdziesz u nas ciekawostki z tego miasta podzielone w kategoriach jak sport czy wiadomości. Dodatkowo znajdziesz informacje sportowe z takich klubów jak Ślepsk Malow Suwałki czy Wigry Suwałki.