Connect with us

Wiadomości

Przez 5 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

Opublikowane

on

Przez 5 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Suwalski sąd poszukiwał go listem gończym za znieważenie i zniszczenie mienia. 38-latek wpadł w Łodzi w ręce suwalskich i białostockich kryminalnych chwilę po tym, jak wrócił z zagranicy. Teraz kilka miesięcy spędzi w areszcie.

Jeszcze w 2017 roku suwalski sąd wydał list gończy za 38-letnim mieszkańcem powiatu suwalskiego. Mężczyzna miał do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za znieważenie funkcjonariusza publicznego i zniszczenie mienia. Przez 5 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za granicą. Kiedy na chwilę wrócił do Polski wpadł prosto w ręce suwalskich i białostockich kryminalnych, którzy na co dzień zajmują się poszukiwaniem osób. Kompletnie zaskoczonego mężczyznę mundurowi zatrzymali w Łodzi, w momencie jak planował już powrót do Niemiec. Teraz najbliższe 8 miesięcy spędzi w areszcie.

Przeczytaj >>>

Suwalki.net.pl to serwis miejski miasta Suwałki. Każdego dnia znajdziesz u nas ciekawostki z tego miasta podzielone w kategoriach jak sport czy wiadomości. Dodatkowo znajdziesz informacje sportowe z takich klubów jak Ślepsk Malow Suwałki czy Wigry Suwałki.