Connect with us

Artykuł

TOP 5 najnowszych trendów weselnych – plaża, jako wymarzone miejsce!

Opublikowane

on

Z weselami jest zupełnie podobnie, jak z trendami modowymi. Raz są mocne i wyraziste, a raz czerpią z przeszłości i klasyki. Jedno jest pewne, warto się im systematycznie przyglądać, by zorganizować swoją zabawę weselną na najwyższym poziomie, a co więcej, także miło zaskoczyć swoich gości. Jak zorganizować wesele w 2022 i 2023, by wbić się w najnowsze trendy? Sprawdź koniecznie i przekonaj się, jak bardzo udany może być ślub na plaży!

To już pewne. W sezonie weselnym 2022 i 2023 uda się wytypować kilka całkiem świetnych trendów ślubnych, od których aż ciarki przejdą po plecach. Nie mamy bowiem żadnych złudzeń, że to, co akurat jest modne mocno zaskakuje, a w dodatku jest oryginalnym przeciwieństwem tego, do jakiego typu zabaw weselnych zdążyliśmy się przyzwyczaić. Sprawdźcie koniecznie te niewiarygodnie oryginalne trendy weselne, które już zaczęły podbijać imprezowy rynek. Co na pewno wzbudzi Wasze ogromne zainteresowanie?

Zabawa weselna na plaży w Grecji? Dlaczego warto?

Coraz więcej par młodych decyduje się na zorganizowanie zabawy weselnej w dość nietypowej scenerii. Często zamiast spotykać się przed ołtarzem kościelnym wybierają plażę i śródziemnomorski klimat. To niespotykane, jak wspaniale można się bawić w takich okolicznościach przyrody. Mocne słońce, stosunkowo wysoka temperatura, lekkie kreacje gości i zimne napoje kosztowane na przemian z owocami morza. Czy można chcieć czegoś więcej od weselnej zabawy? Ślub w Grecji, we Włoszech, a może na Cyprze? Każde z tych miejsc zapewni udaną pogodę i wspaniały nastrój.

Fotobudka dla rozkręcenia luźnej atmosfery

Na każdym weselu warto zadbać o dobrej jakości zdjęcia, a także wesoły dodatek imprezowy w postaci fotografii z fotobudki. Sprawdź, jak fotobudka rozbawi Twoich gości, a same zdjęcia będą świetną pamiątką w rodzinnym albumie. Uwaga, wypożyczenie fotobudki nie jest drogie, zaś pamiątka w postaci ciekawych zdjęć bezcenna. To może być jeden z najlepszych dodatków Twojego wesela.

Sala boho, niczym stodoła zamiast klasycznej restauracji

Styl boho staje się popularny nie tylko podczas i przy organizacji imprez weselnych. To styl, którego najciekawsze aspekty przemyca się również w trakcie dekoracji sali weselnej, czy tworzenia atmosfery zabawy. Boho wprowadza do klimatu imprezy luz i poczucie wolności, nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że na miejsce organizacji tego rodzaju imprezy wybiera się drewniane stodoły, oryginalne restauracje, czy schroniska górskie. Jeśli lubisz takie klimaty to wypróbuj tego trendu na swoim weselu.

Wesele w sielskim klimacie, co to oznacza dla organizatorów?

To przede wszystkim duża dawka dobrego humoru i zabawy, ale również nietypowe wiązanki kwiatów, czy oryginalnie przyozdobione stoły w klimacie roślinnym i bardzo naturalnym. Sielskie wesele nie może odbyć się również bez smacznego jedzenie, a to najczęściej otacza się klimatem wegetariańskich potraw i napojów. Czy taki sielski klimat Ci odpowiada?

Wesele last minute – nie daj się zwariować

Aby wesele sprawiało mnóstwo radości, a para zakochanych była szczęśliwa ze zorganizowanej zabawy to przede wszystkim musi być przepełniona luzem i radością. Przekonaj się, że udane wesele można zorganizować w mniejszym formacie,  dzięki temu więcej czasu poświęcić po prostu na dobrą zabawę!

Przeczytaj >>>

Suwalki.net.pl to serwis miejski miasta Suwałki. Każdego dnia znajdziesz u nas ciekawostki z tego miasta podzielone w kategoriach jak sport czy wiadomości. Dodatkowo znajdziesz informacje sportowe z takich klubów jak Ślepsk Malow Suwałki czy Wigry Suwałki.